Hopp til hovedinnhold

Musikkfest på Sølvberget og Arneageren

Musikkfest på Sølvberget og Arneageren

Lørdag 6. juni er det klart for årets vakreste musikkeventyr: Musikkfest. Rockelegendene i Ingenting åpner ballet kl. 11.00 utenfor Sølvberget. 

Årets vakreste musikkeventyr går av stabelen 6. juni, og i år skal det avholdes mellom 120-130 konserter, alt er gratis. Som vanlig er Sølvberget og Musikkbiblioteket med på moroa. Hele programmet finner du på musikkfeststavanger.no og her er programmet for det som skjer på scenen på Arneageren utenfor Sølvberget: 

Program Arneageren:
11:00 Ingenting
11:20 Naust
11:40 Anne Furubotn m/band
12:00 Hovering Orville
12:20 Machu Picchu
12:40 Kjell Reianes
13:00 Spröyt
13:20 Longfield
13:40 Maribelle
14:00 Randi Engelsvold med band
14:20 Hidden Songs
14:40 Borderline Case
15:00 The Factory
15:20 Veislakt
15:40 Cafe Gentlemen
16:00 Aguas De Marzo Bossanova

Platene til de aktuelle artistene finner du selvsagt på Musikkbiblioteket: 

 

Følg Musikkfest:

Hele programmet:

Her er programmet for de andre scenene:

Nytorget
13:40 Olga
14:00 JanDaggry
14:20 Rygir
14:40 Ole Fjetland Band
15:00 ChiPeCo
15:20 Skadberg Bluegrass
15:40 Engens Gledeshus
16:00 Frk. Fryd
16:20 Miss B & The BlueCats
16:40 Frode Johannessen
17:00 Ramsort
17:20 Sundsomni
17:40 Los Antenas

Bøker og Børst (bakgårdskonserter)
11:00 Soluna
11:20 Vidar Furholt
11:40 Maribelle
12:00 Hear Me Roar
12:20 Kim Laland
12:40 JanDaggry
13:00 Sveinar Heskestad
13:20 Mona Margrete Larsen
13:40 Hovering Orville
14:00 Hanne Vasshus

DJ stafett:
15.00 DJ Simon
16.00 DJ Cyril 
17.00 DJ Arne 
18.00 DJ Jazzface 
19.00 DJ Runar fra fortiden
20.00 DJ Nakne Anders 
21.00 DJ Adjunkt S / Våland Rockers
22.00 DJ William 
23.00 DJ Mørkredd
24.00 DJ HawaiiGuy

Hanekam (bakgårdskonserter)
11:00 Veronica Elise
11:20 Stina Kjelstad
11:40 Poor Edward
12:00 Sveinar Heskestad
12:20 Hanne Vasshus
12:40 Skadberg Bluegrass
13:00 Jere-Maya
13:20 Lady luck
13:40 Kim Laland 
14:00 Hear Me Roar
14:20 Mona Margrete Larsen
14:40 Hovering Orville
15:00 Vidar Furholt
15:20 TBA
15:40 Electric Pavement
16:00 Colonel Roger

Bypaviljongen
11:20 Gary Bites
11:40 My Disguise
12:00 One Crooked Motion
12:20 Soluna
12:40 Reflections On Beats
13:00 Gear Up
13:20 Cosmo Squad
13:40 Thrashers

Lervigstunet (Pøbelscenen)
17:00 Wavy Collection
17:20 Martinus
17.50: Squaredfaced Lions
18.10: Voice of the soul
18.30: Heist
19.00: Charlotte Hillestad
19.15: God Ferie Vandreappelsiner
19.45: Ragna Olsen & co

Tou Scene: Scene 1
20:00 Alien Ken
20:30 Art of Deception
21:00 Amusement Park
21:30 The Great Plains
22:00 Moron Police
22:30 Kal-El
23:00 Slutface
23:30 Sarah Evelyn
0:00 Electric Pavement
0:30 Sonic Beat BOOM!
1:00 Popface

Tou Scene: Scene 2
20:15 The Rumble Lines
20:45 The Deviants
21:15 Kjell Reianes
21:45 Frynsete på nervene
22:15 Longfield
22:45 Maria Toresen
23:15 Drink Your Poison
23:45 Sassy Kraimspri
0:15 1st Delusion
0:45 FreaK MinoritY

Tou Scene: Maskinhallen
20:30 Monosapiens
21:00 City in Stripes
21:30 Panic Attack
22:00 Strykekvartett fra SSO
22:30 Cornabros & UniVerbal
23:00 Kriminell Kunst
23:30 Kindred Fever
0:00 Hold Fast
0:30 HEMMELIG ACT!!

Tou Scene: Loftet
20:45 Øyvind Svele
21:15 Maria Toresen
21:45 Kim Laland
22:15 Half a King
22:45 Høie Johansen
23:15 JanDaggry
23:45 Teeny Grownups
0:15 Moron Police

Fant du det du lette etter

Spørsmål merket * er obligatoriske.

Takk for tilbakemeldingen!

Vi svarer ikke på henvendelser her, men din tilbakemelding hjelper oss å gjøre nettstedet bedre!

Google+