Hopp til hovedinnhold

Kontakt- og presseinfo

Sølvberget

Kontaktinformasjon til oss som jobber med Kapittel.

Festivalsjef:

Siri O. Risdal, siri@kapittel.no, 481 55 406 

Produsent:

Yngve Bergersen Anda, yngve.bergersen.anda@solvberget.no, 951 43 370

Reise/opphold:

Mette Falnæs, mette.falnaes@solvberget.no, 954 51 915

Ansvarlig for Bokmerke (barneprogrammet på Kapittel):

Maria Sannes Undheim, maria.sannes.undheim@solvberget.no, 977 57 806

Ansvarlig for Kapittel film:

Magnus Cappelen, magnus.cappelen@solvberget.no

Spørsmål om billetter:

Eroll Novaj, eroll.novaj@solvberget.no

Frivilligkoordinator:

Mette Falnæs, mette.falnaes@solvberget.no, 954 51 915

Akkreditering og presseansvarlig: 

Dorthe H. Stramrud, dorthe.h.stramrud@solvberget.no, 902 06 908
Karen Haugsgjerd Reme-Stigel, karen.haugsgjerd.reme-stigel@solvberget.no, 415 17 922
Trenger du bilder? Du finner materiell her.

Kapittel.no og sosiale medier:

Christian N. Tønnessen, christian.n.tonnessen@solvberget.no

Andre henvendelser:

post@kapittel.no

Postadresse:
Sølvberget bibliotek og kulturhus
Postboks 310
4002 Stavanger

Besøksadresse:
4. etasje, Sølvberggata 2, Stavanger

Takk til

Kapittel er avhengig av sine økonomiske, praktiske og kunstneriske partnere. Takk til:

Norsk Kulturråd, Fritt Ord, Norsk faglitterær forfatter- og oversetterforening, Rogaland Fylkeskommune, Kiellandsenteret, Klassekampen, Hele Rogaland Leser, Rogaland fylkeskommune, Stavanger kommune, Randaberg kommune, Hå gamle prestegård, Stavanger kunstmuseum, Sølvberget cinematek, Universitetet i Stavanger, Forskningsdagene, Norsk biblioteksforening, Norsk forfattersentrum, Rogaland forfatterlag, Sandnes bibliotek, Friby Stavanger, Stavangeren, Tou Scene, Folken, Sandnes Brygge, KÅKÅ kverulantkatedralen, Bøker & Børst, Efendi Tea and Coffee House, Prosa, Vinduet og forlagene Gyldendal, Aschehoug, Cappelen Damm, Pax, Spartacus, Samlaget, Oktober, Flamme, Pelikanen, Museum Stavanger, Norsk oversetterforening, Rimi/imir scenekunst, Stavanger domkirke, Stavanger Aftenblad, Stavanger turistforening.

Google+