Hopp til hovedinnhold

Kontakt- og presseinfo

Sølvberget

Kontaktinformasjon til oss som jobber med Kapittel.

Festivalsjef:

Siri Odfjell Risdal, siri@kapittel.no, 481 55 406 

Produsent og frivilligkoordinator:

Mette Falnæs, mette.falnaes@solvberget.no, 954 51 915

Reise/opphold:

Merete Meling Kindingstad, merete.meling.kindingstad@solvberget.no, 957 78 277

Bokmerke - Kapittel for barn og unge:

Maria Sannes Undheim, maria.sannes.undheim@solvberget.no, 977 57 806

Kapittel film:

Magnus Cappelen, magnus.cappelen@solvberget.no, 938 05 258

Spørsmål om billetter:

Eroll Novaj, eroll.novaj@solvberget.no, 992 94 260

Teknikk:

Yngve Bergersen Anda, yngve.bergersen.anda@solvberget.no, 951 43 370

Akkreditering og presseansvarlig: 

Dorthe H. Stramrud, dorthe.h.stramrud@solvberget.no, 902 06 908
Karen Haugsgjerd Reme-Stigel, karen.haugsgjerd.reme-stigel@solvberget.no, 415 17 922

Trenger du bilder? Du finner materiell her.

Kapittel.no og sosiale medier:

Christian N. Tønnessen, christian.n.tonnessen@solvberget.no, 412 70 875

Andre henvendelser:

post@kapittel.no

Postadresse:
Sølvberget bibliotek og kulturhus
Postboks 310
4002 Stavanger

Besøksadresse:
4. etasje, Sølvberggata 2, Stavanger

Takk til

Kapittel er avhengig av sine økonomiske, praktiske og kunstneriske partnere. Takk til:

Fritt Ord, NFFO, Kulturrådet, Rogaland fylkeskommune og Stavanger kommune 

Bokhuset, Bokmässan Göteborg, Bøker og Børst, Clarion Collection Hotel Skagen Brygge, Filmkraft Rogaland, Forskningsdagene, Friby Stavanger, Garborgsenteret, ICORN, IDDIS, Kiellandsenteret, Kinokino, Klassekampen, KÅKÅ kverulantkatedralen, Litteraturhuset i Oslo, Mellombels Ølstove, Norli Stavanger, Norsk bibliotekforening, Norsk forfattersentrum, Norsk oversetterforening, Norsk PEN, ODEON Stavanger, ProContra, Randaberg kommune, Renaa Xpress, Rogaland forfatterlag, Rogaland teater, Sandnes bibliotek, Stavanger bispedømme, Stavanger jazzforum, Stavanger Kammermusikkfestival, Stavanger kunstmuseum, Sølvberget Cinematek, Time bibliotek, Tou, Universitetet i Stavanger, Utstein kloster og forlagene Aschehoug, Cappelen Damm, Egmont, Flamme, Gyldendal, Hertevig, Kagge, Kolon, Oktober, Pax, Pelikanen, Press, Res Publica, Samlaget, Tiden, Universitetsforlaget og Vigmostad Bjørke.

Google+