Hopp til hovedinnhold

Kontakt- og presseinfo

Sølvberget

Kontaktinformasjon til oss som jobber med Kapittel.

Festivalsjef:

Siri O. Risdal, siri@kapittel.no, 481 55 406 

Produsent:

Yngve Bergersen Anda, yngve.bergersen.anda@solvberget.no, 951 43 370

Reise/opphold:

Mette Falnæs, mette.falnaes@solvberget.no, 954 51 915

Ansvarlig for Bokmerke (barneprogrammet på Kapittel):

Maria Sannes Undheim, maria.sannes.undheim@solvberget.no, 977 57 806

Ansvarlig for Kapittel film:

Magnus Cappelen, magnus.cappelen@solvberget.no

Spørsmål om billetter:

Eroll Novaj, eroll.novaj@solvberget.no

Frivilligkoordinator:

Mette Falnæs, mette.falnaes@solvberget.no, 954 51 915

Akkreditering og presseansvarlig: 

Dorthe H. Stramrud, dorthe.h.stramrud@solvberget.no, 902 06 908
Karen Haugsgjerd Reme-Stigel, karen.haugsgjerd.reme-stigel@solvberget.no, 415 17 922
Trenger du bilder? Du finner materiell her.

Kapittel.no og sosiale medier:

Christian N. Tønnessen, christian.n.tonnessen@solvberget.no

Andre henvendelser:

post@kapittel.no

Postadresse:
Sølvberget bibliotek og kulturhus
Postboks 310
4002 Stavanger

Besøksadresse:
4. etasje, Sølvberggata 2, Stavanger

Takk til

Kapittel er avhengig av sine økonomiske, praktiske og kunstneriske partnere. Takk til:

Fritt Ord, NFFO, Kulturrådet, Nordisk kulturfond, Rogaland fylkeskommune, Stavanger kommune 

Bokhuset, Bøker og Børst, Clarion Collection Hotel Skagen Brygge, Folken, Forskningsdagene, Friby Stavanger, Garborgsenteret, Haugesund bibliotek, Hå gamle prestegård, ICORN, Kiellandsenteret, Klassekampen, KÅKÅ kverulantkatedralen, LiteratureXchange Århus, Litteraturhuset i Oslo, Littfest Umeå, Mellombels Ølstove, NORD Nordisk litteraturfestival, Norli Stavanger, Norsk bibliotekforening, Norsk forfattersentrum, Norsk orgelfestival, Norsk oversetterforening, Norsk PEN, ODEON Stavanger, ProContra, Randaberg kommune, Renaa Xpress, Rogaland forfatterlag, Rogaland teater, Sandnes bibliotek, Stavanger bispedømme, Stavanger jazzforum, Stavanger Kammermusikkfestival, Stavanger kunstmuseum, Sølvberget Cinematek, Time bibliotek, Tou og forlagene Aschehoug, Cappelen Damm, Ena, Fagbokforlaget, Flamme, Gyldendal, Kagge, No Comprendo, Oktober, Pax, Pelikanen, Pitch, Press, Samlaget, Tiden, Universitetsforlaget og Vigmostad Bjørke.

Google+